Zoeken Vraag het forum

druk op mijn oren, koorts en heel moe

  • heart1

    Hallo allemaal!
    Ik heb een dringende vraag voor jullie en hoop dat jullie mij kunnen helpen.
    Word een beetje gek van het ziek zijn.

    Ik ben een meid van 20 jaar en al 1 jaar lang elke maand 2 weken ziek . Heb een hele lijst met klachten.

    Het begint met constante druk op mijn oren, wat enorme pijn doet. Daarna krijg ik koorts en word ik elke nacht zwetend wakker.(dit duurt zo 3 dagen).
    Ook heb ik de laatste tijd allemaal bultjes op mijn armen met veel jeuk.
    Heel veel last van mijn keel ! Ik heb het gevoel dat er een bult zit. En als ik met mijn vinger voel achter in mijn keel voel ik een harde bult.. net zo hard als bot. 2cm breed.
    Elke minuut van de dag ben ik bezig met slikken en hoesten!
    Slijm blijft hangen achter in mijn keel.. boven mijn gehemelte lijkt het wel.
    Ook ben ik soms benauwd.
    Mijn nek voelt dik en pijnlijk aan..

    Ik word er zo moe van. En ook heel angstig!!

    Ik ben naar mijn dokter geweest .. bijna elke maand kom ik terug en word ik niet goed geholpen…
    Hij gokt op poliepen.. heb er spul voor gekregen helpt niet.
    Toen kreeg ik te horen dat het het syndroom van tietze was.
    Toen kreeg ik te horen dat het met hyperventilatie te maken heeft.
    Ben door gestuurd naar de KNO arts , hij keek even in mijn oren en neus en kon niet zien. Ging er van uit dat het goed zat.. en dat ik verkeerd adem!

    Soms als ik kan gewoon 2 weken niets doen dan gaat het een weekje iets beter.. en dan begint het overnieuw.

    Ik voel dat het echt niet goed gaat met me. En dat er echt iets goed mis is!!!
    Ken mijn lichaam heel goed . Dat heb ik hem verteld .
    Ik weet echt niet meer wat ik moet doen naar een andere dokter?

    Ik lig nu al weer ruim een week op bed. En word er helemaal gek van.
    Hoop dat iemand mij verder kan helpen..

    Mvg ..wanhopige dame…

    5 reacties
    Reageren
    heart1

    Excuses voor de typefouten.
    Zit op mijn mobiel en kan niet goed zien wat ik type.

    Reageren
    Pien

    Hai, en er is nooit een bloedtest gedaan? Pfeiffer?

    Reageren
    heart1

    Hallo bedankt voor de reactie.
    Ik heb bloed laten prikken op verschillende allergieën en ontstekingen.
    Maar niet voor pfeiffer.
    Ze konden verder ook niets in het bloed vinden

    Reageren
    Tinne

    Je zou een klassiek homeopaat kunnen raadplegen.

    Reageren
    Bram

    Inderdaad wel een lastig probleem ,waar niet een heel makkelijk oplossing voor is ben ik bang voor.Ik krijg wel het idee dat er fixatie is op de slijmklachten en dat daar op een verkeerde manier mee wordt omgegaan.Het feit dat de KNO arts geen afwijkingen vindt klinkt geruststellend, maar lost niet de problemen op.Ik vermoed dat er sprake is van slijm hoog in de keelholte en wel daar waar de neusholte overgaat in de keelholte. Dat geeft eenn irritant gevoel , maar het probleem is dat hoe meer aandacht je er schenkt, bv schrapen, kuchen rochelen etc, des te meer last je er van krijgt.Het advies is dus om het te negeren. Evt kun je neusspoelingen doen met fysiologisch zout en ook wil een slijmverdumnner nog wel eens helpen. Succes.

    Reageren
Reageer op: druk op mijn oren, koorts en heel moe
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Waarom ben ik zo moe?

Lichamelijke klachten die je nooit mag negeren
5 min leestijd

Lichamelijke klachten die je nooit mag negeren

Altijd moe, wanneer naar de huisarts?
5 min leestijd

Altijd moe; wanneer naar de huisarts?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.