- Santana26 januari 2024 om 10:06
Vannacht vergat ik te ademen een paar keer en ik was nog niet aan het slapen maar ik probeerde inslaap te vallen maar ik was wel nog wakker en toen werd ik steeds wakker door het te vergeten te ademen wat lk ook af en toe heb wanneer ik gewoon volledig wakker ben maar toen viel ik bijna in slaap en vergat ik weer te ademen en op een gegeven moment voelde ik ineens overal soort trillingen door mijn lichaam waardoor ik weer wakker werd en ademde was dit een reactie van mijn lichaam waardoor ik weer wakker werd ik ben nu best wel angstig want stel had mijn lichaam dat niet gedaan was ik dan dood geweest of zou mijn lichaam mij altijd hebben wakker gemaakt
3 reactiesReagerenJohn (moderator)
26 januari 2024 om 12:28Dat voelt zo aan op het moment dat je in slaap gaat vallen en dan weer wakker wordt. Je vergeet heus niet te ademen
ReagerenKyytje7 februari 2024 om 23:49Dag Santana!
Reageren
Ik heb van hetzelfde last.
Vannacht meerdere keren achter elkaar, heel angstig. Ook tintelingen in m’n handen alsof het al even duurt.
@john, als iemand ergens last van heeft is het niet fijn om zo weg te wuiven. Jij weet niet hoe dit voor iemand anders voelt.John (moderator)
8 februari 2024 om 09:40@ kyytje
Reageren
Ik wuif helemaal niks weg. Althans ik kan dat in mijn antwoord niet zien. Ik geef alleen een verklaring over het ontstaan van de klachten.



