Zoeken Vraag het forum

oorsuizen

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Kees

    Heb al een week last van oorsuizen, waardoor het gehoor achteruit lijkt te gaan. Dit bleek bij een gehoortest bij de kno-arts niet het geval.Dit oorsuizen en een gevoel of je lang niet alles meer hoort gaat gepaard met een rillerig gevoel. Vijf jaar geleden voor het laatst hier last van gehad. Doordat ik maar met één oor kan horen, en het dove gevoel juist in het niet aangedane oor opspeelt, lijkt het ook een mentale kwestie te zijn. Wel heb ik in het aangedane oor een schimmelinfectie opgelopen die met succes behandeld is met oordruppels. (een Meniere en een brughoektumor is in het verleden uitgesloten). Ik heb in het verleden prednison voorgeschreven gekregen. Ik las tevens dat bijv. een candida-infectie gepaard kan gaan met bovengenoemde klachten.
    Hoe kan ik deze klacht duiden?

Reageer op: oorsuizen
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.