Zoeken Vraag het forum

Angst door concrete symptomen slokdarmkanker

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • y

    Hallo,

    Ik ben 20 jaar en heb al een jaar last van verschillende onverklaarbare klachten. afgelopen maand is daarbij gekomen:

    – opkomend maagzuur (na elke maaltijd elke dag, mindert als de tijd na de maaltijd verstrijkt
    – moeilijk wegkrijgen van eten (haperen in de keel)
    – Donker gele urine (ook na veel water drinken)
    – brok in de keel

    Verder eet ik niet hel gezond en heb ook wel regelmatig last van onrustige maag/darmen. ontlasting is meestal normaal en ben niet vermoeider dan anders. ik sport veel en val niet ongewild af.

    Ik heb afgelopen jaar drie keer bloed geprikt en ct scan van het hoofd gehad. alles was top. de klachten samen met die ik eerder had schrijven ze toe aan psychologische klachten. Ik ga daarvoor ook naar de psycholoog.

    Alleen dan heb je er toch niet zoveel last van. Ik ga maandag vier weken op vakantie en maak me enorme zorgen. Ik denk constant wat als het toch dat is en het straks te laat is. of maak ik me onnodig druk? wat kan het anders dan zijn? ik lees veel op internet en kom altijd hierbij uit, dus zou haast wel moeten. iemand tips/ideeen of hetzelfde probleem?

    alvast bedankt voor het lezen

    groetjes y.

    1 reactie
    Reageren
    Iemand

    Opkomend maagzuur kan door van alles komen. Probeer eens een tijd niet vet te eten. Kijken of het verbetert.

    Groetjes

    Reageren
Reageer op: Angst door concrete symptomen slokdarmkanker
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.