Zoeken Vraag het forum

Schouder ontwricht – latarjet

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hallo allemaal,

    Ik het ook een latarjet operatie gehad. Nu ben ik al 3 maand bezig met revalideren en stabilisatie oefeningen. Alleen ik kan mijn arm nog niet helemaal omhoog doen. Is dit normaal? Ook met de exo rotatie ben ik nog vrij beperkt.

    Het is net alsof mijn kop stopt met roteren op een bepaald moment en een soort van vast zit. De uiterste beweging omhoog is ook nog vrij pijnlijk.
    Vlak na mijn operatie kraakte mijn schouder hevig bij de rotatie oefeningen. Dit gekraak is verdwenen bij alle onderhandse bewegingen. Zodra ik boven de 90 graden kom, komt het gekraak terug.

    Het lastige is dat ik momenteel op Curacao verblijf voor stage. Hier maak ik dus geen gebruik van een fysio. (ik revalideer zelf in een sportschool 3 keer in de week) Ik heb nog wel contact via de mail met mijn fysio die mij voorziet van verschillende oefeningen, alleen ik weet niet zo goed hoe nu verder.

    Ik zou graag willen weten of meer mensen ervaring hiermee hebben. En of ze na 3 maanden na de operatie nog beperkt waren in hun beweging. Bedankt!

    2 reacties
    Reageren
    Kamila

    Is de Latarjet-methode-operatie noodzakelijk met deze beschrijving? Kan iemand mij adviseren
    Verslag:
    RX linkerschouder:
    Status na Bankart operatie. Irregulariteit aan de antero-inferieure glenoïd rand, bij postoperatieve status. Verder normaal glenohumeraal gewricht. Geen Hill-Sachs laesie. Normaal acromion en AC-gewricht.

    Reageren
    John (moderator)

    Een goed medisch advies kun je alleen maar van de orthopeed krijgen

    Reageren
Reageer op: Schouder ontwricht – latarjet
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.