- biancatjuh0313 oktober 2009 om 19:53
Hallo,
Ik ben een meisje van 21 jaar.
Ik heb afgelopen zomer een poging gedaan tot wakeboarden maar dit ging duidelijk mis!
Aangezien ik aan een touw werd meegetrokken daardoor knapte mijn schouder en deed daarna hele erge pijn.
Nu loop ik er al bijna 2 maand mee!Wat kan dit wezen en wat moet ik hieraan doen?
Want het wil gewoon niet over..Groetjes
18 reactiesReagerenbrenda A13 oktober 2009 om 20:54het lijkt mij belangrijk dat je er eens naar laat kijken!
Reageren
even naar de huisarts, die zal jou waarschijnlijk doorverwijzen naar de orthopeed, dit kun je op een forum niet beoordelen.
beterschap, BrendaFrank13 oktober 2009 om 23:07Pijn is een signaal van het lichaam dat er iets niet goed zit. Ga naar je huisarts, die kan je lichamelijk onderzoeken en gericht met jouw verhaal kijken wat er mis kan zijn. Door zo’n harde klap op het water kan er sprake zijn van een trauma waardoor er iets in het gewricht beschadigd is. Ik hoop dat het meevalt voor je.
Als je wat duidelijker omschrijft welke klachten je precies hebt, kunnen we misschien beter met je meedenken.
Reagerenbiancatjuh0314 oktober 2009 om 11:30Bedankt voor de reacties,
Ik heb elke keer last van mijn schouder als ik hem gebruik. Dan heb ik pijn bovenop mijn schouder, die spier doet zeer.
Als ik iets optil of mijn arm omhoog moet bewegen verga ik van de pijn.
Bedankt.
Reagerenbiancatjuh0314 oktober 2009 om 11:34Oja, mijn schouder knapt sindsdien ook vaak!
ReagerenMabel14 oktober 2009 om 11:37De klachten zijn acuut ontstaan als gevolg van trauma. Bij elevatie (zo heet dat bij medisch onderzoek) heb je dus pijn.
Kun je je arm wel helemaal boven je hoofd strekken, of is de bewegingsuitslag beperkt door de erge pijn?
De pijn die je op je schouder voelt is waarschijnlijk afkomstig van de rotator cuff (http://en.wikipedia.org/wiki/Rotator_cuff en http://en.wikipedia.org/wiki/Rotator_cuff_tear).Het lijkt me dan toch het verstandigste dat je de schouder door de huisarts laat onderzoeken en om advies vraagt.
Reagerenbiancatjuh0314 oktober 2009 om 11:50[b]Mabel schrijft:[/b]
[quote]De klachten zijn acuut ontstaan als gevolg van trauma. Bij elevatie (zo heet dat bij medisch onderzoek) heb je dus pijn.
Kun je je arm wel helemaal boven je hoofd strekken, of is de bewegingsuitslag beperkt door de erge pijn?
De pijn die je op je schouder voelt is waarschijnlijk afkomstig van de rotator cuff (http://en.wikipedia.org/wiki/Rotator_cuff en http://en.wikipedia.org/wiki/Rotator_cuff_tear).Het lijkt me dan toch het verstandigste dat je de schouder door de huisarts laat onderzoeken en om advies vraagt.[/quote]
Ik kan wel mijn arm boven mijn hoofd krijgen maar dit doet wel pijn. Bovendien als ik mijn arm boven mijn hoofd hou, knapt mijn schouder aldoor.
ReagerenMabel14 oktober 2009 om 11:56Dat knappende geluid komt waarschijnlijk door beschadiging van die rotator cuff. Hierdoor is de interne samenhang en de stabiliteit van het gewricht voor een deel weggevallen. Wat het precies is kan alleen d.m.v. lichamelijk onderzoek door een arts worden vastgesteld.
Schouderbelssures zijn lastig te diagnosticeren en vaak word er zelfs niet behandeld omdat behandeling dan niet veel verandert of verbetert.
Reagerenbiancatjuh0314 oktober 2009 om 11:58Anoniem18 november 2009 om 15:28Eenvoudige oefeningen voor klachten van de schouder
De oefeningen moeten enkele malen tot tien keer achter elkaar worden herhaald en minstens een tot driemaal per dag worden gedaan. Het is beter vaak en kort te oefenen dan lang en weinig.
http://web.inter.nl.net/users/E.van.Kesteren/schouder.htm
Reagerenhenk30 maart 2018 om 20:07vanmiddag op mijn schouder gevallen doet heel erg pijn konstand ook na 3 paracetamol wat kan ik er aan doen ben een man en 69 jaar
ReagerenJohn (moderator)
30 maart 2018 om 20:40Ik denk dat het verstandig is me de klachten even naar de dokter te gaan en ernaar te laten kijken
ReagerenKyra31 maart 2018 om 08:40ik ben een meisje van 14 en ben net van de trap af gevallen. Ik ben op mijn rechterschouder en nek beland. Het doet nu veel pijn. Mn nek doet precies in het midden pijn, en mn schouder aan de achterzijde. Wat kan ik hiermee het beste doen? Mn ouders zijn niet thuis dus heb wel 20 minuten daar gelegen. Nu lig ik in mn bed.
ReagerenJohn (moderator)
31 maart 2018 om 09:03Je zou daar eigenlijk mee naar de dokter moeten gaan. Kijk even of een familielid met je mee kan
ReagerenKyra31 maart 2018 om 20:06we zijn naar de huisartenpost geweest. En er bleek een breuk te zitten in mn schouder. Dat kan natuurlijk niet in het gips, maar ik heb alleen een sling. Nu gaat mijn schouder ( met het gebruik van regelmatig pijnstillers) steeds meer pijn doen. Is dit normaal? En ik vraag mij af of ik die sling ook in de nacht om moet houden omdat ik hem anders veel ga bewegen?
Reageren



