Zoeken Vraag het forum

Pijnlijke hals

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Laura

    hallo,

     

    ik loop al een tijdje te dobben met mijn hals. Meerdere keren naar de huisarts geweest en ook bloed laten prikken. Echter was de uitkomst hier goed van en niks geks te zien.

    toch blijf ik de hele tijd het gevoel houden als op de 2 spieren in je hals ( waarmee je je hoofd draait) op mijn keel drukken. Ze voelen ook wat dik/opgezwollen aan. Ik weet ondertussen niet meer wat ik moet denken en raak best ongerust

    iemand ervaring hier mee ?

     

    Gr

Reageer op: Pijnlijke hals
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.