- charlotte27 november 2010 om 11:36
beste allemaal,
zn 5 maanden geleden werd ik smorgens wakker en kon mijn linker hand niet meer bewegen, had ontzettend veel pijn in mn linker schouder (spier stond heel strak) en had veel pijn aan mn onderarm, ook links. huisarts vond het een raadsel, zenuw klem werd gezegd, paar x fyio hielp totaal niet en maakte het eigenlijk erger. bij neuroloog geweest en die weet ook nog steeds niks, hij dacht eerst carpaal tunnel maar dat bleek een verkeerde diagnose en had bijna een ingreep gehad die niet nodig is, lang leve venlo ziekenhuis :S volgens dokters zit het probleem in het omhoog heffen van mn hand, ik heb wel wat draag, duw en trek kracht maar voor zeg 30%. weet me onderhand geen raad meer, ik ben 22 en kan mn werk niet doen want ben nog linkshandig ook!
ik heb savonds met name vaak last van een hele dikke hand en mijn knokkels heel paars en de rest van mn hand rood/paars
ik hoop zo dat iemand zegt, hey dat ken ik.
ik hoor graag van jullie, alvast bedankt.4 reactiesReagerenbrenda A28 november 2010 om 16:19moeilijk……. maar misschien kan er eens een Chiropractor of Manueel Therapeut naar kijken?
Reageren
beterschap BrendaLimme6 december 2010 om 15:35Wat voor werk doe je? Kan het een gevolg zijn van overbelasting?
Reagerencharlotte14 december 2010 om 11:35bedankt voor de reacties,
Reageren
ik ben werkzaam geweest in o.a horeca thuiszorg dus fysiek zwaar, ben ook maar een klein een dun/iellig persoontje. ik ben nog altijd niet verder, heb in januari weer nieuwe onderzoeken.Mabel14 december 2010 om 13:05Als je jezelf zo dun, en iel en zwak vindt, waarom ga je daar dan niet aan werken in de sportschool bijvoorbeeld. Gisteren was bij de Wereld Draait Door ook een jongen die dit had en die nu heel sterk was geworden door zelf te trainen.
Reageren


