Zoeken Vraag het forum

verlaming, pijn dik en paars

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • charlotte

    beste allemaal,

    zn 5 maanden geleden werd ik smorgens wakker en kon mijn linker hand niet meer bewegen, had ontzettend veel pijn in mn linker schouder (spier stond heel strak) en had veel pijn aan mn onderarm, ook links. huisarts vond het een raadsel, zenuw klem werd gezegd, paar x fyio hielp totaal niet en maakte het eigenlijk erger. bij neuroloog geweest en die weet ook nog steeds niks, hij dacht eerst carpaal tunnel maar dat bleek een verkeerde diagnose en had bijna een ingreep gehad die niet nodig is, lang leve venlo ziekenhuis :S volgens dokters zit het probleem in het omhoog heffen van mn hand, ik heb wel wat draag, duw en trek kracht maar voor zeg 30%. weet me onderhand geen raad meer, ik ben 22 en kan mn werk niet doen want ben nog linkshandig ook!
    ik heb savonds met name vaak last van een hele dikke hand en mijn knokkels heel paars en de rest van mn hand rood/paars
    ik hoop zo dat iemand zegt, hey dat ken ik.
    ik hoor graag van jullie, alvast bedankt.

    4 reacties
    Reageren
    brenda A

    moeilijk……. maar misschien kan er eens een Chiropractor of Manueel Therapeut naar kijken?
    beterschap Brenda

    Reageren
    Limme

    Wat voor werk doe je? Kan het een gevolg zijn van overbelasting?

    Reageren
    charlotte

    bedankt voor de reacties,
    ik ben werkzaam geweest in o.a horeca thuiszorg dus fysiek zwaar, ben ook maar een klein een dun/iellig persoontje. ik ben nog altijd niet verder, heb in januari weer nieuwe onderzoeken.

    Reageren
    Mabel

    Als je jezelf zo dun, en iel en zwak vindt, waarom ga je daar dan niet aan werken in de sportschool bijvoorbeeld. Gisteren was bij de Wereld Draait Door ook een jongen die dit had en die nu heel sterk was geworden door zelf te trainen.

    Reageren
Reageer op: verlaming, pijn dik en paars
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.