- Anoniem19 juni 2014 om 18:15
hallo,
ik werd vanmorgen wakker met een enorm pijnlijke knokkel.
het gaat om de knokkel bij mijn pink en ringvinger aan de rechterhand
Ik heb geen idee wat er is gebeurd..
de knokkel is ook dik en blauw/rood..
ik kan mijn pink wel buigen en strekken, maar dit is wel pijnlijk.
als ik erop druk doet het echt enorm pijn.
Ik loop er nu een dag mee en overal waar ik aankom doet zeer en schrijven is niet te doen.
iemand een idee wat het kan zijn??6 reactiesReagerenJohn (moderator)
19 juni 2014 om 19:59Je hand heeft vannacht misschien wat ongelukkig onder je lichaam gelegen, als er tenminste niets raars is gebeurd gisteren met je hand.
Reageren
Als het aanhoud ga dan even naar de huisarts.Anoniem20 juni 2014 om 15:28Dacht eerst ook dat dit het misschien was, maar is nu al 2 dagen pijnlijk,dik en blauw..
als het hiervan kwam zou het toch al over moeten zijn..
De huisarts is hier pas maandag weer los dus dan moet ik een weekend wachten.Iemand een idee om er zelf iets aan te doen??
ReagerenJohn (moderator)
20 juni 2014 om 17:41Je kunt er zelf niet veel aan doen. Er zal dan toch eerst even moeten worden gekeken wat er aan de hand is.Je zou ook naar de huisartsenpost kunnen. Die zijn er het hele weekend, dag en nacht.
Reagerenjustin5 december 2022 om 09:04hij is gebroken
Reagerenano10 januari 2025 om 10:08ik heb precies hetzelfde nu al 2 dagen uit het niets gekregen. En ik word wakker als ik pijn heb dus rare beweging is het niet
ReagerenJohn (moderator)
10 januari 2025 om 17:48


