Zoeken Vraag het forum

Angst voor zenuwziekte of hyperventilatie

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • P.

    Beste,
    Al een jaar heb ik in de nacht tintelingen in de handen. De dokter schuift dit af op de antibiotica die ik destijds voor een blaasontsteking heb gekregen en nlhier lichamelijk niet goed op heb gereageerd.
    De laaste maanden krijg ik er meer klachten bij zoals tintelingen in de benen., pijn heupen trillend zicht in de ochtend van licht naar donker ook mijn maag geeft af en toe een spastich gevoel.Ik ben al meerdere malen bij de dokter geweest en die zegt dat het stress. Afgelopen tijd heb ik wel veel stressvolle situaties meegemaakt. Ik lees op het forum dar mensen angst hebben voor MS en de zelfde klachten ervaren. Ik ben bang dat ik nu ook angst daar voor krijg. Kan het hyperventilatie zijn, stress of toch een onderliggende ziekte. Moet ik toch weer naar de HA gaan?

    1 reactie
    Reageren
    Suus

    Ga eens naar een fysiotherapeut en bespreek daar je klachten.
    Die kan dan na lichamelijk onderzoek bepalen of het verstandig is verder onderzoek te laten doen door bijvoorbeeld een neuroloog, of dat het idd stress gerelateerde klachten zijn.
    Met dat laatste kan een fysiotherapeut je helpen.

    Reageren
Reageer op: Angst voor zenuwziekte of hyperventilatie
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.