Zoeken Vraag het forum

Vaak wakker met onregelmatige hartslag

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Ik word de laatste weken erg vaak wakker.
    Al na 3 uur slapen word ik wakker en vanaf dan ongeveer om het uur.
    Als ik dan wakker word en mijn hartslag voel is die erg onregelmatig, hij slaat slagen over en versneld/verlaagd de hele tijd. Soms is er even geen touw aan vast te knopen.

    Ik denk steeds dat het komt omdat ik een te trage hartslag krijg als ik slaap, het is 2 jaar geleden al eens gemeten met een holterkastje. De hartslag werd op zijn laagst toen 41.
    Ze hebben toen ook een fietstest gedaan en een echo gemaakt. Mijn hart was toen gezond.

    Ik ben een jonge van 27 jaar, heb vroeger veel gesport waardoor ik een goede conditie heb. Sport nu minder, maar wel met regelmaat.

    Mijn rusthartslag is +/- 57, als ik een maandje vaker sport wordt dat nog iets lager.

    1 reactie
    Reageren
    Tandor1

    [quote]Al na 3 uur slapen word ik wakker en vanaf dan ongeveer om het uur.
    Als ik dan wakker word en mijn hartslag voel is die erg onregelmatig, hij slaat slagen over en versneld/verlaagd de hele tijd. Soms is er even geen touw aan vast te knopen.[/quote]

    Je lage hartslag zal het probleem niet zijn.
    Voor de klachten bij het wakker worden zou je de huisarts om een verwijzing kunnen vragen om nogmaals een onderzoek te laten doen. Misschien heb je last van slaapapneu.

    Reageren
Reageer op: Vaak wakker met onregelmatige hartslag
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.