- Mencintai11 april 2009 om 13:26
Hallo
Ik denk al jaren dat er ‘iets’ aan mijn hart aan de hand is. Geen idee waarom.
Ik had soms wel last van hartkloppingen en het overslaan van het hart, maar de laatste tijd merk ik dat ik dat veel meer heb!
Met name als ik (veel) heb gegeten en als ik wil gaan liggen slapen dan voel ik hartkloppingen en overslaan. Heel eng en vreemd vind ik het maar hoor.
Is dit normaal ? of kan er echt iets mis zijn? Hartritme stoornis ofzo?
Ik heb klein beetje stres, maar niet zo erg hoor!
Hopelijk kunnen jullie mij beetje helpen.
Groetjes, Mandy
Alvast bedankt
8 reactiesReagerenErna16 april 2009 om 23:27Er is in dit Medisch Forum al veel geschreven over jouw klachten. Lees deze berichten eens, misschien herken je iets van de klachten.
Reagerensandra6 september 2009 om 15:54hallo mandy
ik heb juist je mailtje hier gelezen
en ik moet zeggen heb juist dezelfde symthomen
en ik wordt er ook knetter van pffff met momenten is het erg en er zijn momenten waar ik niks meer van weet
nu eens ik me opjaag of veel denk dan is het erg
en met het eten ook precies dat mijn maag tegen mijn hart duwt
zeo een gevoel heb ik
als ik me op mijn zij leg of naar tv zie heb ik het ook als ik de zetel tot rust zit
dus mandy ik weet het is lastig, nu hoop ik dat je het ook leest en iets laat wetengroetjes sandra
ReagerenAnoniem1 november 2009 om 19:26Snelle hartkloppingen
http://www.dokter.nl/forum/Hart-bloed-bloedvaten/192330-hartkloppingen.htmlHart, hartkloppingen, pijn borstbeen, Tietze?
http://www.dokter.nl/forum/Over-Dokter.nl/213980-Hart-hartkloppingen-pijn-borstbeen-Tietze.htmlHartkloppingen, slap gevoel in arm
http://www.dokter.nl/forum/Hart-bloed-bloedvaten/211651-hartkloppingen.htmlSnelle pols, hartkloppingen, hoofdpijn, niet slapen
http://www.dokter.nl/forum/Hart-bloed-bloedvaten/195394-snellepols-hartkloppingen-hoofdpijn-niet-slapen.htmlHartkloppingen / overslaan?
http://www.dokter.nl/forum/Hart-bloed-bloedvaten/197557-Hartkloppingen/overslaan.htmlHartkloppingen – Urografie?
http://www.dokter.nl/forum/Hart-bloed-bloedvaten/74568-Hartkloppingen-Urografie.htmlHartkloppingen, snel duizelig?
http://www.dokter.nl/forum/Menstruatie/87217-hartkloppingen.htmlHartkloppingen, als ik op bed lig
http://www.dokter.nl/forum/Hart-bloed-bloedvaten/201455-Hartkloppingen.htmlHartkloppingen, de hele dag
http://www.dokter.nl/forum/Hart-bloed-bloedvaten/196405-hartkloppingen.htmlBenauwd, hartkloppingen, pijn in linkerborst
http://www.dokter.nl/forum/Hart-bloed-bloedvaten/211210-Benauwd-hartkloppingen-pijn-in-linkerborst.htmlZwanger en hartkloppingen?
http://www.dokter.nl/forum/Zwanger-worden/190865-zwanger-en-hartkloppingen.htmlHartkloppingen s’avonds
http://www.dokter.nl/forum/Hart-bloed-bloedvaten/194921-hartkloppingen-s-avonds.htmlTe dik en hartkloppingen?
http://www.dokter.nl/forum/Gewicht-lengte/70906-Te-Dik-hartkloppingen.htmlHartkloppingen en kramp in het middenrif
http://www.dokter.nl/forum/Hart-bloed-bloedvaten/78646-hartkloppingen-en-kramp-in-het-middenrif.htmlHartkloppingen, onrustig
http://www.dokter.nl/forum/Hart-bloed-bloedvaten/78706-hartkloppingen.htmlLicht in het hoofd, hartkloppingen
http://www.dokter.nl/forum/Hart-bloed-bloedvaten/213774-Licht-in-het-hoofd-hartkloppingen.htmlHartkloppingen in oor
http://www.dokter.nl/forum/Keel-neus-oren/61837-hartkloppingen-in-oor.htmlOvergeven en hartkloppingen
http://www.dokter.nl/forum/Maag-darmen/181001-overgeven-3u-s-nachts-hartkloppingen.htmlHartkloppingen in buik
http://www.dokter.nl/forum/Hart-bloed-bloedvaten/78861-Hartkloppingen-in-buik.htmlHartkloppingen, oververmoeid, afwezig
http://www.dokter.nl/forum/Psychiatrie-overigen/106090-hartkloppingen-/-oververmoeid-/-afwezig.htmlHartkloppingen en overslaande hartslag?
http://www.dokter.nl/forum/Hart-bloed-bloedvaten/75360-hartkloppingen.htmlHartkloppingen, geopereerd na infarct
http://www.dokter.nl/forum/Hart-bloed-bloedvaten/175447-Hartkloppingen.htmlHartkloppingen in het hoofd
http://www.dokter.nl/forum/Hart-bloed-bloedvaten/196326-hartkloppingen-in-het-hoofd.htmlHartkloppingen, licht in het hoofd
http://www.dokter.nl/forum/Hart-bloed-bloedvaten/213774-Licht-in-het-hoofd-hartkloppingen.html#213810Hart, hartkloppingen, pijn borstbeen, Tietze?
http://www.dokter.nl/forum/Over-Dokter.nl/213980-Hart-hartkloppingen-pijn-borstbeen-Tietze.html#214206Hart overslaan en hartkloppingen
Reageren
http://www.dokter.nl/forum/Hart-bloed-bloedvaten/214800-hart-overslaan.htmlAnouk21 januari 2010 om 15:23Hey ik heb het een keer voor mijn bevalling gehad aan het einde van mijn zwangerschap en nu heb ik het een paar dagen al soms(ben 2maanden geleden bevallen) Het voelt alsof er ineens een brok in mijn keel zit en dan voel k mijn hart een slag kloppen in mijn keel, duurt 1seconde…
wat is dit? ik ben 21,rook niet,drink niet,bloeddruk is normaal,hartslag soms hoog s morgens als ik snel in de weer schiet maar ik dacht dat dat door mijn conditie kmt die op het momemt 0 is door mijn bevalling(gaat wel al veel beter)
wel moet ik erbij zeggen dat ik zwangerschapsvergiftiging heb gehad en veel lasr,stress en angst heb gehad na mijn bevalling. dat gaat nu allemaal beter maar nu voel ik dit weer?
ReagerenJoyce19 maart 2010 om 15:45Heey ik heb dat de laatste tijd ook!
Reageren
Mijn hart klopt heel erg snel en het slaat over. Dan klopt me hart even heel zwaar en dan raak ik in paniek omdat het heel eng is. (ik ben nog 15)
Ook krijg ik het benauwd
Ik weet ook niet wat ik moet doen.Anoniem17 november 2010 om 22:50Lees ook:
Hart overslaan, onregelmatig
http://www.dokter.nl/forum/Hart-bloed-bloedvaten/75578-hart-overslaan-onregelmatig.htmlHart overslaan
http://www.dokter.nl/forum/Hart-bloed-bloedvaten/214800-hart-overslaan.htmlHart slaat over
http://www.dokter.nl/forum/Hart-bloed-bloedvaten/241092-hart-slaat-over.htmlExtra systole
http://www.dokter.nl/forum/Hart-bloed-bloedvaten/78109-Extra-Systole.htmlKalium tekort
Reageren
http://www.dokter.nl/forum/Hart-bloed-bloedvaten/76680-kalium-tekort.htmlsteef27 december 2010 om 11:26Ik heb dit ook , en maak mij ook een beetje zorgen.
Reageren
Medicatie helpt hier niets tegen.
Gaan maar verder zoeken.
Gr.SteefAnoniem27 december 2010 om 23:02Wat is jouw diagnose en welke medicatie gebruik je?
Reageren



