- Tom10 januari 2022 om 11:44
Hey,
Ik ben een man, 34 jaar en ik had een paar dagen geleden een bloedonderzoek laten doen voor Glucose, kreatine, ontstekingen ( weet niet meer hoe dat precies heet ) en vitamine D. Ik belde net naar de huisarts om te vragen of de uitslag al binnen is. De assistente zei ja, ze keek er naar maar zei “ohja hier moet de huisarts nog naar kijken” je word er nog over gebeld.
Dan ga ik me gelijk zorgen maken, is dat normaal dat de huisarts altijd persoonlijk alles nakijkt? Betekend dit dat er iets niet goed is?
Normaal gesproken is het als je belt voor uitslagen gewoon “ja hoor alles is prima of dit is iets te laag of te hoog”. Vandaar ineens mijn zorgen ook.
Misschien een overdreven reactie maar ik lijd aan depressie en ziektevrees. Waardoor ik automatisch super negatief ga denken.Bedankt,
Tom1 reactieReagerenJohn (moderator)
10 januari 2022 om 17:37De huisarts moet dat altijd eerst bekijken voordat er info gegeven mag worden
Reageren


