- Anoniem14 september 2016 om 15:09
2 weken geleden tijdens het rennen met mijn voet dubbelgeklapt. Tot nu toe nog niet kunnen lopen. Ik loop op krukken en verdeel mijn gewicht nu een beetje. Zo’n 20 procent op mijn gekneusde voet en de overige 80 procent op mijn andere voet. Zodra ik mijn gekneusde voet volledig wil neerzetten of er wat gewicht op wil zetten, voel ik in mijn voetzool prikkels / elektrische schokjes. Dit schrikt me af om meer op mijn voet te durven steunen. Daarbij is mijn voet nog erg stijf met name bij de hiel zodra ik hem in een hoek van 90 graden op de grond wil zetten.
De stijfheid probeer ik wel op te rekken maar wat zijn die ‘ elektrische prikkels ‘ onder mijn voet?
Er zit nog wel wat vocht in mijn voet en de fysio heeft met echo geconstateerd dat 1 bandje aan de achterkant volledig is afgescheurd . Dit is niet de belangrijkste band dus ik zou mijn voet weer gewoon moeten gaan belasten. Voet is ingetaped.
Ik hoor graag wat die prikkels kunnen zijn
4 reactiesReagerenJohn (moderator)
14 september 2016 om 16:12Mogelijk dat er ook een zenuw gekneusd is. Dat zou de tintelingen kunnen veroorzaken
ReagerenAnoniem14 september 2016 om 16:47Oke, ik wist niet dat een zenuw gekneusd kan zijn. Ik denk dan eerder aan bekneld.
ReagerenJohn (moderator)
14 september 2016 om 16:54Ze kan ook gekneusd raken hoor
ReagerenAnoniem14 september 2016 om 17:29Oke, bedankt voor je reactie
Reageren


