Zoeken Vraag het forum

Te grote borsten

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

     

    Hallo ik ben een meisje van 13 jaar. Ik lees net dat je borsten gemiddeld groeien tot je 21e, maar ik heb nu al cup d dus kan het zo zijn dat ze ook rond je 14e ofzo stoppen met groeien? Groetjes. Xx

    4 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Best mogelijk. de tijd zal het leren.
    Heb je zelf overgewicht?

    Reageren
    Anoniem

    Nee ik heb geen overgewicht ik zit net boven ondergewicht ik heb het opgezocht

    Reageren
    John (moderator)

    Oke.
    Zitten grotere borsten in de familie? Het kan soms erfelijk zijn.Voor het overige zul je het moeten afwachten. Zorg er wel voor dat je goed ondersteunende en goed passende BH’s draagt.

    Reageren
    Catootje

    Tegenwoordig hebben vrouwen over het algemeen grotere borsten. Dat komt door een teveel aan oestrogeen, ofwel oestrogeendominantie. Dan is het oestrogeen relatief te hoog ten opzichte van het progesteron. Is bij te sturen met evenwichtige voeding met matig gebruik van snelle suikers en zeer spaarzaam te zijn met zuivel, omdat die ook een oestrogeenwerking heeft; magere zuivel heeft dit meer dan vette zuivel. Ook zijn er natuurlijke middelen om het te ondersteunen, onder andere bepaalde kruiden. Hoe lang je borsten nog doorgroeien is moeilijk te zeggen.

    Reageren
Reageer op: Te grote borsten
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.