- plien12 mei 2010 om 13:44
Hoi,
Ik ben plien en ben 16 jaar oud. ik heb vaker last van steken onder mijn linker borst. Ik vroeg me af wat dit kon zijn want ik heb het gewoon als ik stil zit of als ik aan het slapen ben schrik ik opeens wakker omdat ik zon steek krijg, ook begin ik dat te zweten omdat mijn hart opeens supper snel gaat kloppen. Zelf heb ik ook iets aan mijn schildklier namelijk hypothyreoidie ofwel een te traag werkende schildklier.
zou het hier mee te maken kunnen hebben?
Ik ben er vroeger ook al eens voor bij de dokter geweest maar die zij dat het niets was maar dat kan toch niet want elke keer als ik zo’n steek krijg kan ik niet helemaal door ademen omdat het pijn doet en daarna ben ik kortademig en als ik dan onder mijn borst een beetje duwt doet het pijn.
Ik hoop dat u misschien weet wat het kan zijn.
Groetjes,,6 reactiesReagerenAnoniem13 mei 2010 om 22:25Lees ook:
Steken rond hartstreek
http://www.dokter.nl/forum/Hart-bloed-bloedvaten/75175-steken-rond-hartstreek.htmlSteken in je hart
http://www.dokter.nl/forum/Hart-bloed-bloedvaten/215768-steken-in-je-hart.htmlSteken in linker borst
http://www.dokter.nl/forum/Hart-bloed-bloedvaten/231240-steken-in-linker-borst.htmlSteken in Linker borst
http://www.dokter.nl/forum/Hart-bloed-bloedvaten/194462-Steken-in-Linker-borst.htmlNog jong en al steken in hart en borststreek?
http://www.dokter.nl/forum/Hart-bloed-bloedvaten/77586-nog-jong-en-al-steken-in-hart-en-borststreek.html18 jaar en steken rond de hartstreek!
Reageren
http://www.dokter.nl/forum/Hart-bloed-bloedvaten/76024-Steken-rond-de-hartstreek.htmlSame16 december 2016 om 17:21Hoi!ik heb er ook weleens last van maar ik denk dat het geen kwaad kan veel van mijn vriendinnen hebben het ook
ReagerenTim25 december 2016 om 13:40ik ben een jongen van 16 jaar en heb hetzelfde probleem. Ik ben er zelf een beetje ongerust over.
ReagerenJohn (moderator)
25 december 2016 om 18:48Gezien je leeftijd, kan dat niets ernstigs zijn. Waarschijnlijk gerelateerd aan de groei of stress en spanningen
ReagerenAnoniem3 maart 2018 om 12:24Hallo ik ben bijna 17 en heb daar ook last van. Precies hoe jij het beschrijft. Ik heb ook hartproblemen maar heb ook steeds steken bij de linkerkant en de laatste tijd ook rondom me hart. Ik ben een echte stress kip en maak me hier echt zorgen over. Durf er met niemand erover te praten. Wat moet ik hiermee?
ReagerenJohn (moderator)
3 maart 2018 om 12:26


