Zoeken Vraag het forum

Allergie, centraal stofzuigsysteem erg goed

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Wil

    Beste Johan, Ten eerste wil ik je vragen eerst na te denken voordat je iets zegt. Ten tweede is mijn stofzuigsysteem van het wereldbekende merk Electrolux. Met een garantie van 5 jaar. Ik kan niets doen aan je slechte ervaringen met TellSell maar dit product werkt perfect.

    Brenda, Je hebt helemaal gelijk, ondanks dat vangt een centrale stofzuiger toch meer stof op(ook de microstofdeeltjes) die een gewone stofzuiger terug de lucht in blaast. En daarnaast levert je huis meer op met een Centraal stofzuigsysteem.

    Lucas, inderdaad Miele heeft van dit soort spullen. Ik heb er zelf ook naar gekeken voor dat ik een centrale stofzuiger aan geschaft had. Maar deze heeft een groot gebruikersgemak. (Je hebt alleen de slang die je verplaatst) Wat heel fijn is aangezien er bij ons in huis ongeveer 15 tot 20 keer per week word gestofzuigd. Ook de levensduur van een Electrolux is langer dan die van een Miele en daarnaast ook nog allemaal zonder herrie, omdat de motor in de kelder staat waardoor je vrijwel niets hoort.

    Kortom ik ben tevreden

    2 reacties
    Reageren
    Nico

    Ik vind het belangrijk dat juist op een forum als deze mensen hun ervaringen kunnen delen op het gebied van medische apparatuur en hulpmiddelen. Het kan toch als tip of advies voor anderen dienen! Als het echt reclame is, dan vind ik het bedrog.

    Reageren
    Anoniem
Reageer op: Allergie, centraal stofzuigsysteem erg goed
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Schurft of eczeem: wat is het verschil?

4 min leestijd

Schurft: oorzaak en behandeling

4 min leestijd

Schaamluis: oorzaak, symptomen en behandeling

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.