- Sherr8 juni 2016 om 20:13
Hallo allemaal, in januari ben ik gestopt met de pil. Daarna heb ik een kleine bloeding gehad wat gewoonlijk is als je stopt met de pil en na 28 dagen weer een bloeding alleen heel minimaal paar druppels maar. Daarna ben ik 3 maanden helemaal niet ongesteld geworden en ander halve week geleden was het daar eindelijk! Nu ben ik al 11 dagen ongesteld in het begin heel weinig maar nu behoorlijk veel en mijn vraag is wat is normaal hoelang kan het duren? En als je zoveel bloed verliest kan je daar bloed armoede van krijgen ?
Alvast bedankt.3 reactiesReagerenJohn (moderator)
8 juni 2016 om 20:1611 dagen is lang.
Reageren
Je zou daar inderdaad bloedarmoede van kunnen krijgen. Ga met de klachten naar de huisartsSherr8 juni 2016 om 20:31Bedankt voor je snelle antwoord!
Reageren
ik kijk het nog even aan anders ga ik einde van de week naar de huisarts.Maureen2 april 2018 om 15:22hoi,
ik ben ook 1 keer 14 dagen ongesteld geweest. Ik heb er verder niks mee gedaan. Ik merkte wel dat ik erg duizelig was. Ik heb gewoon veel op bed gelegen en genikst.
groetjes
Reageren


