- Anoniem3 maart 2015 om 11:44
Hallo allemaal,
Ik heb op internet gelezen dat een zwangerschapstest 99% betrouwbaar is. Klopt het dan dat wanneer je meerdere testen doet, het 100% betrouwbaar is? of is het in alle gevallen 99% en bestaat er dus altijd een kleine kans dat je uitkomst fout is?
Ik heb zelf meerder keren getest, toen ik twee weken over tijd was maar ook na 2 maanden en na 3 maanden nog een keer. allemaal negatief. (was al wel weer ongesteld, maar was minder bloed dan normaal, vandaar de twijfels).Kan ik er nu helemaal vanuit gaan dat ik niet zwanger ben?
1 reactieReagerenJohn (moderator)
3 maart 2015 om 11:59Voor iedere test is de betrouwbaarheid 99%. Dus iedere keer als je een test doet is dat 99%.
Het is ook niet erg waarschijnlijk dat je zwanger bent als je weer ongesteld bent geweest. Een menstruatie hoeft niet altijd hetzelfde te zijn.
Reageren


