- Alias6 mei 2020 om 00:57
Ik heb begin augustus mogelijk onveilige seks gehad. Exact 4 en 5 weken na deze dag heb ik een zwangerschapstest gedaan, beide negatief. Ook eind maart en enkele dagen geleden heb ik een thuistest gedaan (ik had last van wat buikklachten waaronder problemen met plassen /rommelen van wat mijn darmen lijken te zijn, of mogelijk toch iets met mijn baarmoeder). Ook deze tests waren beide negatief. Hoe groot is de kans dat ik ondanks deze negatieve testen toch zwanger ben? (ik heb nog maandelijks een menstruatie maar doordat ik de pil slik is dit eigenlijk een onttrekkingsbloeding)) Alvast bedankt!
3 reactiesReagerenJohn (moderator)
6 mei 2020 om 01:24Je bent dus niet zwanger
ReagerenCatootje6 mei 2020 om 15:23Pilgebruik kan op zich al klachten geven.
ReagerenAlias6 mei 2020 om 23:56Dankjewel voor jullie reacties en geruststelling, dan hoef ik me daar in ieder geval geen zorgen om te maken.
Reageren
Specialisme
Zwangerschap
Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.
Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?
Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.Medische hulp
Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?
Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties
