Zoeken Vraag het forum

4 weken overtijd test vorige week negatief

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hoi,
    Begin mei ben ik gestopt met de pil. Ik was de eerste paar keer netjes om de 3 weken ongesteld. Maar 28 juli ben ik voor het laatst 5 dagen ongesteld geweest. Daarna niet meer. Vorige week heb ik een test gedaan. Deze was negatief. Sommige mensen zeggen dat het door het ontpillen komt. De ander zegt dat ik zwanger ben zelf weet ik het even niet meer

    4 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Het kan door het ontpillen komen. Maar voor alle zekerheid zou je de huisarts om een bloedtest kunnen vragen.

    Reageren
    Anoniem

    Misschien is het ook handig om te weten dat ik nu wel 2 keer het gevoel had dat ik ongesteld zou worde. Zweten, buikkrampen , gerommel in mijn darmen enzovoort.

    Reageren
    Anoniem

    ik heb hetzelfde probleem ben al 5 maand gestopt met de pil altijd vaste tijd mijn regels en nu al 6weken niet meer deed een.zwangerschapstest en die was negatief maar dat was 2weken geleden. Mijn vriend denkt dat hij papa wordt maar daar ben ik niet zo zeker van help me aub

    Reageren
    John (moderator)

    Het is heel goed mogelijk dat het ontpillen de oorzaak is. Het kan soms wel enige maanden duren voordat de cyclus volledig is hersteld.
    Een andere mogelijkheid is dat het HCG gehalte te laag is voor de DHZ test.
    GA dus naar je huisarts voor een bloedtest.

    Reageren
Reageer op: 4 weken overtijd test vorige week negatief
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.