- Anoniem4 juni 2018 om 11:22
Hoi
– [ ] Ik ben aan de pil en ben 1,5 week geleden gestopt met de pil, nu ben ik nogsteeds niet opgesteld geworden. Ik ben tijdens mijn pil gebruik ziek geweest en het zou hierdoor wel mogelijk zijn dat ik zwanger ben .. ook heb ik gemeenschap gehad de dag voor ik ben gestopt, ik weet alleen niet of je hierdoor zanger kan raken. Ik heb 3 keer een test gedaan en alle 3 waren ze negatief. Desondanks voel ik mij al een aantal dagen niet lekker, ik ben vaak misselijk, heb last van mijn onderbuik ook voelt mijn baaarmoeder anders en heb gevoelige tepels. Kan het zijn dat ik te vroeg heb getest? Ik ben bij de huisartsassistent geweest en die zegt dat wanneer de test negatief is ik niet zwanger kan zijn dus dat het waarschijnlijk gewoon komt doordat ik niet ongesteld ben geworden. Zij zegt verder niks voor mij te kunnen doen wil ook geen bloedtest doen..
Ik maak me wel een beetje zorgen ,omdat ik over 2 weken op vakantie ga en dus niet ga drinken als ik wel zwanger blijk te zijn! Ik ben van plan om over een week opnieuw een test te gaan doen..
zijn er meer mensen die hier ervaring mee hebben en wat hebben jullie toen gedaan? En bleek uiteindelijk dat je inderdaad niet zwanger was of toch wel?In ieder geval bedankt!
1 reactieReagerenKimmie4 juni 2018 om 12:10je cyclus kan veranderen door te beginnen of te stoppen met de pil.
Ik zou over paar dagen weer testen!
Reageren




