Zoeken Vraag het forum

Halverwege de maand gestopt met pil

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Char

    Hey goedemorgen..

    Ik heb een klein vraagje wat mij de hele nacht wakker houd.. ik heb vorige week seks gehad met mijn vriend ( hij kwam niet echt in mij volgens mij maar een klein beetje ), alleen ben de dag daarvoor gestopt met de pil.. alleen de pil heb ik maar halverwege geslikt .. ik ben nu wel ongesteld, al 4 dagen en best veel buikpijn.. is de kans dat ik zwanger ben geraakt aanwezig?

    Alvast super bedankt !

    2 reacties
    Reageren
    Suus

    Slikte je de pil door om een stopweek te houden halverwege de strip of ben je gewoon halverwege de strip gestopt?

    Reageren
    Char

    Ik ben echt helemaal gestopt met de pil

    Reageren
Reageer op: Halverwege de maand gestopt met pil
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.