- Joyce10 januari 2018 om 22:22
HAllo,
Ik had een vraag we zijn bezig met zwanger worden. Ben 27 dec ongesteld geworden. Heb een cyclus van 25-29 dagen. Op een cyclus app zou ik de 10de een eisprong hebben..ik dacht dat ik ongesteld was geworden omdat ik veel vocht in me ondergoed voelde eenmaal naar de wc gegaan was het afscheiding… ik ben begonnen met de ovaluatie test en die gaf een heel licht streepje.. de 2de test 4 uur later was donkerder.. vandaag weer getest en een licht streepje, 4 uur daarna weer iets donkerder.. nu is mijn vraag wat dat betekend zit mijn eisprong er aan te komen? Heb ik het al gehad? Of wat kan het zijn..Liefs joyce
10 reactiesReagerenJohn (moderator)
10 januari 2018 om 22:49Je kunt nooit uitgang van de dag die een app aangeeft. De eisprong vindt altijd plaats in een periode van 6 dagen. de vruchtbare periode. Dat kan dus verschillend zijn. De app neemt gewoon het gemiddelde van de vruchtbare dagen aan de hand van de dagen die jij in de app invult,
Bij een cyclus van 25 dagen, is de eisprong tussen de 8ste en 13de dag van de cyclus. Bij een cyclus van 29 dagen tussen de 12d en 17de dag.
Om de kans op zwangerchap zo groot mogelijk te maken zou je in jullie geval, vanwege de wisselende cycli, 8ste dag van de cyclus moeten starten met “klussen” en dan om de dag t/m de 16de dag.Ongeveer twee dagen voor de ovulatie is er een grote stijging van het luteïniserend hormoon in je lichaam. Dit wordt de LH-piek genoemd. Een ovulatietest meet de hoeveelheid van dit hormoon in je urine.
Reageren
De test wordt positief als op het moment van de test de LH-piek is. Je twee meest vruchtbare dagen zijn in dat geval aangebroken. Je eisprong zit er dus nu aan te komen.Joyce10 januari 2018 om 23:27Bedankt. Zal het streepje ook donkerder worden als het daardwerkelijk de dag is van mijn eisprong? Of kan ik nu stoppen met testen? En vanaf Wanneeer kan ik een zwangerschap test doen?
ReagerenJohn (moderator)
10 januari 2018 om 23:33Over hoe de ovulatietest verder zal reageren kan ik zo niets zeggen.
Reageren
testen kun op zijn vroegst over 2 wekenJoyce14 januari 2018 om 00:06Hallo tandor,
Ik had nog even een vraag ik moest net plassen en had erg witte rekbare afscheding in me onderbroek.. hoort dat bij de innesteling of waar kan dat aan liggen. Ik heb geen ziekte of dergelijke en het ruikt ook niet…
ReagerenJohn (moderator)
14 januari 2018 om 00:12Dat hoort niet bij de innesteling. Dat is doorgaans cervixslijm. Dat komt vrij rondom de eisprong
ReagerenJoyce14 januari 2018 om 00:45Maar is dat voor of na de eisprong
ReagerenJoyce15 januari 2018 om 05:25?
ReagerenJohn (moderator)
15 januari 2018 om 07:40Dat begint eigenlijk al 1-2 dagen voor de eisprong
ReagerenJOYce20 januari 2018 om 14:52Hallo tandor, vandaag bij het plassen een beetje bloed veloren.. kan dit een innesteling zijn of is het nog te vroeg er voor? Ik moest rond de 24ste weer ongesteld worden?….
ReagerenJohn (moderator)
20 januari 2018 om 16:03Moeilijk om daar zo iets op te zeggen…Een innesteling zou eventueel kunnen
Reageren


