Zoeken Vraag het forum

vermoeidheid

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • shaya

    hallo!
    ben nog steeds vaak moe.Heb nog steeds rechts onder bij de buik pijn.Ben laatst nog naar de huisarts geweest kon weer niks vinden.wordt moedeloos van en heb nog steeds pijn .wie kan mij helpen???

    8 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Shaya,

    Je had de reactie beter kunnen plaatsen bij de vorige discussie van enkele dagen geleden. Dan begrijpen we beter waar het over gaat.
    IK heb ze neet even terug gelezen.

    Weet je of er bij het bloedonderzoek ook op de ziekte van Pfeiffer is gecontroleerd?
    Ik zou ook graag willen weten hoe oud je bent.

    Gebruik je regelmatig alcohol, drugs of medicijnen?

    Reageren
    shaya

    Hallo Tandor!

    Ben 30 jaar.Ik drink geen alcohol,gebruik geen medicijnen en drugs helemaal niet.Ben vaak misselijk de laatste tijden.

    Groeten,
    Shanoe

    Reageren
    shaya

    Heb per ongeluk mijn naam gebruikt.

    Reageren
    John (moderator)

    Beste Shanoe,

    Er zijn meerdere mogelijkheden die de klachten kunnen veroorzaken.
    1. Ziekte van Pfeiffer of de op Pfeiffer lijkende infectieziekte cytomegalie.

    2. Darmklachten.

    Beiden zullen nader moeten worden onderzocht.
    Pfeiffer en Cytomegalie kunnen door middel van gericht bloedonderzoek worden vastgesteld.

    Eventuele darmklachten door de internist.

    Heb je problemen met de ontlasting of met het eten van bepaalde dingen?

    Reageren
    shaya

    Hallo Tandor!

    Heb geen bloednderzoek voor ziekte van Pfeifer gehad.Heb hem wel gevraagd kan het dat zijn? De arts zei nee.Heb al een jaar geleden een echo gehad van de galblaas.Alles was goed.Een paar weken geleden ook de schildklier laten controleren was ook goed.De leverwaarde was wel iets hoog.De arts zei kan geen kwaad.Dat wasook oed.Ik snap er niks van.Zie steeds tegenop om naar de huisarts te gaan.Soms zie ik het ook niet meer zitten.Ik zoek echt hulp.
    Groeten,
    Shaya

    Reageren
    John (moderator)

    Beetje vreemd dat de huisarts het niet onderzoekt maar wel weet dat het dat niet kan zijn.

    Ik zou je toch willen adviseren om terug te gaan naar je huisarts voor een nieuw bloedonderzoek waarin gekeken wordt naar:
    Vitamines vooral B12
    Pfeiffer ( Epstein Barr virus)
    Cytomegalie (cytomegalo virus)
    Leokocyten
    Bloedbezinking

    Verder zou ik een verwijzing vragen voor de internist voor je buikklachten.
    Indien je ook problemen hebt met de menstruatie vraag dan in plaats van een verwijzing voor de internist een verwijzing voor de gynaecoloog.

    Reageren
    shaya

    Hallo Tandor!

    Ik zal binnenkort weer een afspraak bij de huisarts maken en vragen voor bloedonderzoek en verwijzing.Als ik wat meer duidelijkheid heb schrijf ik op dit forum.
    Bedankt voor je informatie.

    Mvg
    Shaya

    Reageren
    John (moderator)

    Graag gedaan Shaya

    Succes.

    Groet
    Tandor

    Reageren
Reageer op: vermoeidheid
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.