- Johanna185 januari 2019 om 14:10
Ik heb een jaar in Spanje gewoond, waar ik destijds (6 maanden geleden) een gek plekje kreeg. Dit was een rood/bruin speldenknopje op de huid. Ik dacht eerst dat het een korstje was maar ik kon het er absoluut niet af halen. Dit is vanzelf weggegaan (2/3 weken) maar sindsdien ben ik erg moe en heb ik een afwezig gevoel. Daarnaast heb ik ook last van zware armen en pijn in mijn knieën (niet altijd aanwezig) Ik heb bloed geprikt, daar kwam niks uit. Na wat gegoogle vraag ik me of dit plekje geen tekenbeet was.
6 reactiesReagerenJohanna185 januari 2019 om 14:15Hierbij wat foto’s. Het zat op mijn buik![blockquote]BBCode you used is not allowed.[/blockquote]
Reageren
[blockquote]BBCode you used is not allowed.[/blockquote]
[blockquote]BBCode you used is not allowed.[/blockquote]John (moderator)
6 januari 2019 om 00:07Die vraag kan niemand beantwoorden
ReagerenJohanna186 januari 2019 om 14:43oke bedankt tandor. Ik dacht er misschien iemand zou zijn die bekend is met hoe een tekenbeet eruit ziet. Ik vind het namelijk een beetje gek om de foto aan mijn huisarts te laten zien een half jaar na dato!
ReagerenCatootje6 januari 2019 om 16:46Als er een kopje in je huid zat was het een teek. Soms kunnen dingen ook samenvallen. Dat mensen na een vakantie ineens klachten krijgen. Misschien door dat ze tot rust komen en klachten eruit komen. Misschien door een virusje. Kan ook zijn dat je wat tekorten aan voedingsstoffen hebt. Je zou advies kunnen vragen aan een complementair genezer. Bloedonderzoek zegt overigens niet zo heel veel.
ReagerenJohn (moderator)
6 januari 2019 om 21:00Als je bang bent voor een tekenbeet en denkt daar klachten van te hebben ga je naar een dokter. De huisarts bijvoorbeeld.
ReagerenGijs18 januari 2019 om 22:34Johanna, stoppen de klachten niet en worden er geen oplossingen gegeven, kan ik je sterk aanraden een ozon therapie te starten.
Reageren





