Zoeken Vraag het forum

Blauwe bult op de buitenkant van de vagina

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hallo, Ik (net 16) heb al een tijdje een bult op mijn vagina. Toen ik het net ontdekte heb ik het geprobeerd uit te knijpen waar het alleen maar groter van werd. Na een dag werd het weer minder en toen besloot ik het maar aan te kijken in de hoop dat het zou verdwijnen. Helaas is dit niet het geval en zit ik er nu nog steeds mee. Ik was het al bijna weer vergeten maar plots voel ik het de laatste tijd weer tijdens het fietsen en is het blauw achtig als een blauwe plek. Ik vraag me af wat het kan zijn en wil het liefst niet naar een dokter of ander geneeskundige.

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Ik denk dat het toch verstandig is om dus wel naar de huisarts te gaan en ernaar te laten kijken. Ik kan je zo helaas niet zeggen wat het is. En als ik het wel zou kunnen zien zal het advies om naar de huisarts te gaan wellicht hetzelfde zijn

    Reageren
Reageer op: Blauwe bult op de buitenkant van de vagina
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.