Zoeken Vraag het forum

Jeukende schaamlip…

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Nova

    Hi

    Ik heb een naar probleempje, namelijk mijn linker schaamlip jeukt ENORM! Het eerste wat dan in je opkomt is schaamluis of een soa. Van beide heb ik geen last. Althans het eerste zou ik niet weten, het is 8/10 keer kaal beneden (nee, geen ingegroeide haar) en voor zover ik weet (bijna 1,5 jaar een relatie) heeft mijn vriend geen soa’s. Of hij moet zijn vreemdgegaan, maar dat betwijfel ik Vooral omdat ik vaak 24/7 bij hem zit haha.

    Ik maak altijd goed schoon beneden. Nooit met zeep! Zet alleen de straal erop, zorg er ook echt voor dat hij op een straalfunctie staat en niet de functie waar je onder doucht! Ook gebruik ik verder geen doekjes. Een enkele uitzondering als ik ongesteld ben en je daadwerkelijk door alles heen kan ruiken dat de maandelijkse periode aanwezig is. Dan vind ik het wel zo fris als ik geen toegang tot een douche heb. Denk hierbij aan school of werk, maar ook dit is zelden en heb ii nooit een reactie op gehad. Plas ook altijd het zaad er meteen uit en ga erna douchen.

    Wat zou het kunnen zijn? Want ik ben momenteel nog op vakantie, maar ik schaam en irriteer mij onwijs aan de jeuk. Overigens met mijn vriend* Er valt gewoon niets te zien:/

    !Het is nu roze door het krabben!

    3 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Het kan een irritatie door scheren en transpireren zijn

    Reageren
    Caroline

    Op de foto niet veel te zien, maar jeuk kan natuurlijk vele oorzaken hebben.

    Reageren
    Johan

    Is niks ergs toen ik me nog vaak scheerde daar had ik dat ook vaak. Beter niet meer scheren gewoon laten groeien

    Reageren
Reageer op: Jeukende schaamlip…
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.