Zoeken Vraag het forum

Kaakchirurg en spina bifida

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Beetjebreed

    ik ben 57 jaar geleden geboren met spina bifida en zit nu in een electrische rolstoel. Ik heb door jarenlang medicatie gebruik een heel slecht gebit gekregen en mijn tandarts vermoedt dat ik binnenkort aan een plaatje moet of aan een kunstgebit. Nu zijn er al een paar kiezen getrokken door een kaakchirurg wat voor elke kies ongeveer 1 uur duurde. Nu is zitten in zo’n stoel bij de kaakchirurg (en tandarts) geen pretje voor me gezien mijn pijnklachten in de rug en het feit dat ik amper 1 stap kan zetten en mijn lichaamsbouw (ben veel te zwaar en ook nog eens erg breed ) Nu weet ik me geen raad als straks alles eruit gehaald moet worden. Kan dit gezien mijn lichamelijke situatie onder volledige narcose gebeuren. Elk bezoek aan een kaakchirurg of tandarts is een bezoeking voor me. En meerdere keren langs gaan om elke keer 1 kies te trekken is eigenlijk niet meer te doen voor me.

    2 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Dat kan zeker onder narcose.  De tandarts kan je daarvoor naar de kaakchirurg verwijzen.

    Reageren
    Beetjebreed

    Gelukkig. Dank u wel.

    Reageren
Reageer op: Kaakchirurg en spina bifida
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.