Zoeken Vraag het forum

pijn in voetzool, achillespees en in knie.

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Alex

    Ik heb door overbelasting (volgens fysio)last van mijn knie. Waarschijnlijk scheurtje in de meniscus. Als ik 4 weken rust houdt met sporten kan de pijn ook weg gaan en is de meniscus alleen beurs geweest. Ik sport nu 2 weken niet meer. Nu krijg ik ook last van mijn achillespees en pijn in mijn voetzool. Achillespees is bij het opstaan stijf en bij het lopen voel ik ook dat er irritatie zit mijn rechtervoet aan de rechterkant, en dan aan de onderkant van mijn voetzool. Achilles en knieprobleem ook rechterbeen. Heeft dit alles met overbelasting te maken. Ik heb een looptest gedaan en mijn loop was zeer goed, er was geen overpronatie. Dus wat het wel is en wat ik hier aan moet doen, dat weet ik niet. Ik sport niet, maar alles blijft voorlopig hetzelfde, wel mocht ik fietsen met lichte versnelling en dat doe ik dan ook.

    1 reactie
    Reageren
    Kim

    Dit zijn net dezelfde klachten als wat ik momenteel ondervind! Eerst dachten ze aan hielspoor en spierscheur in de quadriceps, maar dat bleek het niet te zijn. Gevolgd door een wekenlange marteling bij de kiné om de achillespees te versterken, ook dit bleek niet te helpen (klachten komen terug).. Wat was jouw diagnose?

    Reageren
Reageer op: pijn in voetzool, achillespees en in knie.
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.