- EmilyS17 oktober 2010 om 13:26
Afgelopen woensdagavond heb ik een overdosis Prozac ingenomen, ben met de ambulance naar het ziekenhuis gebracht wegens enorme spiertrekkingen, ik hallucineerde en mijn hartslag was niet goed. Ik heb een halve liter norit gedronken om de gifstoffen tegen te gaan. Maargoed, nu op zondag, dus een aantal dagen later, bewegen al mijn spieren nog steeds en trekken ongecontroleerd samen. Weet iemand wat ik hiertegen kan doen?
(Ik krijg verder wel psychiatrische hulp en opname binnenkort, maar ik word hier nu echt even gek van! Ik kan niet eens normaal liggen, en na een uurtje lopen zak ik door m’n benen heen omdat ze zo erg beginnen te trillen)
Emily (17)
3 reactiesReagerenMoon19 oktober 2010 om 13:13Waarom heb je dat gedaan? Je weet toch dat dat gevaarlijk is?
Kun je niet proberen te gaan wandelen of hardlopen, zodat je spieren moe worden?
het lijkt mij dat je deze vraag het beste aan jouw psychiater kan stellen. Die kent jou en wat er gebeurt is de laatste tijd.
ReagerenEmilyS23 oktober 2010 om 21:24Het lijkt wel als ik moe ben, dat ze dan juist vaker samen gaan trekken etc. Heb er nu eigenlijk nog steeds last van, word er een beetje gek van! Mijn psychiater zei er verder niks van, begreep wel dat het lastig was maar ik weet niet wat ik er aan kon doen 🙁
Ik weet dat het gevaarlijk is.. Dat was op dat moment ook m’n bedoeling.
ReagerenAnoniem28 oktober 2010 om 20:58Hoe is het inmiddels met je? Gaat het alweer beter? Ben je weer bij de huisarts geweest met jouw probleem? Ben je verder geholpen? Ik hoop dat je dit niet nog eens doet, en als je wel de behoefte hebt, dat je er voordat je het wilt gaan doen toch nog probeert erover te praten met iemand die je vertrouwt en waar je je veilig bij voelt. Het leven kan zo mooi zijn…
Reageren



