Zoeken Vraag het forum

Mri verslag schouder

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Mar9

    Hi,
    Na heel lang wachten kan ik het mri verslag inzien. Volgende week heb ik een afspraak om de uitslag te bespreken. De MRI is gemaakt van mijn rechterschouder, wegens verdenking SLAP laesie. Nu staan er wat tegenstrijdigheden in het verslag. Ik begrijp dat sublabrale recessus neerkomt op een SLAP laesie. Er staat een onderbreking tussen 10-20uur op het labrum (wat mij een slap laesie lijkt), maar geen beeld dus van sublabrale recessus. Vervolgens staat er bij conclusie beeld van SLAP laesie. Kan iemand mij helpen?

    Klinisch verdenking op een SLAP laesie.
    MRI ter beoordeling labrum.

    Verslag
    MRI schouder rechts na toediening van intra-articulair contrast. Vergeleken wordt met conventioneel onderzoek van 09/08/2023.
    Normale stand. Geen aanwijzingen voor fractuur of luxatie. Geen botoedeem. Voldoende intra-articulair contrastaanbod. Beeld van een onderbreking ter plaatse van het craniale labrum van 10 tot 2 uur. Beeld niet passend bij sub labrale recessus. Geen aanwijzingen voor cuffletsel. Geen spieratrofie. Aan overige afgebeelde ossale structuren en weke delen voor zover te beoordelen geen bijzonderheden.

    Conclusie
    Beeld van slap laesie

    2 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    In de conclusie staat war er gevonden is. Voor de rest zul je nog even geduld moeten hebben totdat het verslag met je besproken zal worden

    Reageren
    Mar9

    Bedankt John, dan ga ik er voor nu maar vanuit dat er een SLAP laesie is geconstateerd!

    Reageren
Reageer op: Mri verslag schouder
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.