- Natas3 mei 2017 om 21:56
In september 2016 geopereerd aan mijn enkelbanden. Volledig afgescheurd en fysio, brace etc werkte niet. Ik heb een enkelbandreconstructie gehad. Hierbij zijn mijn enkelbanden teruggehecht.
Nu 7,5 maand later ben ik nog altijd bezig met fysiotherapie. Het herstel gaat erg langzaam. Mijn enkel kan weinig hebben en bij het minste of geringste krijg ik continu reactie in het gehele gewricht.
Na die tijd 3x door mijn enkel gegaan. Steeds als ik op goede weg zit met fysiotherapie ga ik weer een keer door mijn enkel heen en krijg ik volgens mijn fysio een heftige reactie in het gewricht.
Volgens mijn fysio is de constructie intact, maar krijgt alles erom heen zo’n opdonder dat ik weer een poos met pijn rondloop.
Ik word er een beetje moedeloos van en mijn geduld raakt een beetje op. Daarnaast werk ik in de zorg en maak ik de nodige kilometers op een dag dus krijgt mijn enkel ook aardig wat te verduren.
Heeft iemand tips?!?! Brace is al geprobeerd maar zorgt niet voor verbetering…Groet Natas


