Zoeken Vraag het forum

Syfilis

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • .

    3 dagen geleden ben in naar een ontmoetingsplek geweest waar mannen met elkaar afspreken. Ik stress hem nogal om iets wat er is gebeurd. Ik had een hele dunnen sportbroek aan en ik was met iemand. Voor ik het wist heeft deze persoon met zijn lippen soort van kusje mijn penis geraakt was van korte duur want ik wilde dat niet. Heb wel mijn broek waar ik het over had aangehouden. Dus hij heeft het niet op huid aangeraakt. Kan je op deze manier syfilis oplopen als deze persoon iets in ze mond heeft. Andere soa ?

    Rekening houdend dat de broek best van dunne stof was.

    Alvast bedankt.

    15 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Zo kun je dus onmogelijk iets krijgen

    Reageren
    .

    Komt dat omdat ik een broek aan had. En als ik geen broek aan had was het dan wel een risico geweest.

    Reageren
    John (moderator)

    Ook zonder broek niet, behalve als de persoon een koortslip zou hebben gehad

    Reageren
    .

    Bedankt voor het reageren John,

    Dus de geslachtsdeel moet helemaal in iemand zijn mond komen om syfilis te krijgen, mocht iemand syflis hebben.

    Vroeg dit omdat ik las dat je het zelfs van zoenen kunt krijgen.

    Reageren
    John (moderator)

    Van tongzoenen zou dat wel kunnen, maar niet van gewoon kussen

    Reageren
    .

    Goedenavond John,

    Vergeten bij te melden dat ik ook geen ondergoed aan had of maakt dat geen verschil?

    Bedankt

    Reageren
    John (moderator)

    Dat maakt niets uit hoor.

    Reageren
    .

    Bedankt voor het reageren

    Reageren
    John (moderator)

    😉

    Reageren
    .

    John,

    Kan het maar even niet loslaten. De broek was echt van dunne stof zit er maar mee dat er iets door de broek heen is gegaan. Weet nou ook niet meer of het een kus was of een likkende beweging gaat van alles door me hoofd. Maar 1 ding weet ik wel het heeft heel heel kort geduurd omdat ik ervan schrok en het niet wilde. Stel nou dat de persoon mijn geslachtsdeel voor een deel in zijn mond had maar dus wel met stof er tussen is het dan ook onmogelijk om iets op te lopen

    Is de virus van een soa niet actief als het in aanraking komt met in dit geval een dunne broek en staat dit los of het wel of niet erdoorheen komt.pff sorry voor de drama tekst.

    Reageren
    John (moderator)

    Zo krijg je toch echt geen soa hoor. Dat gaat niet door stof/kleding heen

    Reageren
    .

    Ookal was het van hele dunne stof soort legging achtig? Dat nattigheid drukt toch door de stof heen of heb ik het mis.

    Dit was mijn laatste vraag en dan kap ik ermee.

    Reageren
    John (moderator)

    Ook dan niet. Zo krijg je echt geen soa hoor. Als hij je gepijpt zou hebben dan is het een ander verhaal

    Reageren
    .

    Broek is nooit uit geweest dus gepijpt zeker niet.

    Bedankt John

    Fijna avond

    Reageren
Reageer op: Syfilis
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.