- Anoniem9 september 2015 om 16:08
Beste online dokter ik maak me hartstikke zorgen. Ik heb precies 4.5 weken geleden onveilige vaginale sex gehad met een Poolse dame die ik niet ken. Na ongeveer 1.5 week kreeg ik last van m’n plasbuis, van bovenaf kon ik zien dat er blaasje in zaten. Na 2x een soa test bleek deze gelukkig negatief te zijn. Waar ik me nu druk om maak is dat ik hiv heb. Ik ben geestelijk gesloopt en weet me geen raad meer. Internet maakt me gek met alles wat ik lees 🙁 zijn er na 4 weken klinieken waar ik me kan testen heeeeeeelp
3 reactiesReagerenJohn (moderator)
9 september 2015 om 16:49Je kunt je laten testen bij de GGD en de huisarts. De huidige testen zijn na 4 weken zeer betrouwbaar.
ReagerenAnoniemer25 september 2015 om 14:47@Anoniem. Als je echt alleen vaginale seks gehad hebt is de kans dat je HIV hebt erg klein. Voor je gemoed is het misschien wel goed om een snel-test te doen. Ik heb dit zelf ook mee gemaak namelijk en kreeg te horen van GGD, SOAIDS etc dat de kans op HIV erg minimaal is tot bijna nul alleen ik kan me voorstellen dat als er toch een minimale kans is je het toch zeker wilt weten. Omdat ik echt 100% zeker wilde zijn heb ik de HIV test pas na 4 maanden gedaan, maar ik heb begrepen dat 6 a 8 weken al betrouwbaar is. Sterkte
ReagerenAnoniem4 oktober 2015 om 22:04nee, dat zeg je verkeerd, na 4 weken is het al betrouwbaar, waarom je extra lang ongerust maken als het niet nodig is… beetje googlen in het engels en je komt verhalen tegen van Hiv Specialisten die het ook op 4 weken houden.
Reageren


