Zoeken Vraag het forum

angst voor hiv besmetting

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Ik ben zo enorm bang. Ik heb afgelopen weekend onveilige seks gehad met een goede vriend van mij waar ik verliefd op ben, dus… roze bril.. en niet gestopt om condoom te pakken.
    Hij heeft op dit moment een relatie van een jaar achter de rug en voor dat jaar zich laten testen en was negatief.
    dus tussen test en mij zit 1 sexuele partner.
    Ik ben zo bang, we gaan zo voor een sneltest naar amsterdam maar ik heb de gehele week niet geslapen en kan nog maar aan 1 ding denken……. in mijn hoofd vertel ik vanmiddag al aan mijn familie dat ik hiv heb.
    We zijn allebei hetero. mijn god wat een angst, het is alles overheersend. Probeer mezelf overeind te houden maar paniek overheerst alles…
    Ik moest mijn verhaal even kwijt omdat ik doordraai.
    Ik hoop dat straks alles goed is en ik verder kan met mijn leven, ik ga nu voor een sexloos leven, ik heb hier geen zin meer in, nooit meer deze angst.

    1 reactie
    Reageren
    viking71

    Hoi anoniem,

    ik kan me je angst wel een beetje voorstellen, maar aan de andere kant neem ik aan dat die vriend waar je verliefd op bent toch ook wel zijn verstand heeft gebruikt in dat jaar.
    Ik hoop dat je vanmiddag een negatieve test hebt waardoor je weer opgelucht adem kunt halen.
    Sexloos leven lijkt me geen goed idee (is natuurlijk geheel aan jou om dat te beslissen) omdat je dan heel wat ontspanning en plezier mist.
    Ik denk ook dat je vanaf nu wel iedere keer een condoom zal gebruiken omdat je nu helaas zo in de stress moet zitten.
    Nogmaals, ik hoop dat je geen besmetting hebt opgelopen en ik wens je veel wijsheid en een lang en gelukkig leven toe.
    laat je nog even weten wat de uitslag is?

    Reageren
Reageer op: angst voor hiv besmetting
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.