- HIV / Soa Angst1 mei 2012 om 07:01
Hallo,
Ruim een week geleden heb ik onveilig gevreëen met een meisje dat ik ontmoette op een feestje van een vriend.
Nu maak ik mij echter zorgen omdat ik sinds een paar dagen griepachtige verschijnselen vertoon, voornamelijk keelpijn, dikke keel en het ophoesten van geel slijm.
Ik weet dat het op dit moment heerst, maar ik ben altijd iemand die me snel zorgen maakt om dergelijke zaken.
Is er iemand die mij duidelijkheid kan geven? Ik lees namelijk dat ik nog ruim een maand á twee maanden moet wachten alvorens een HIV test enige zin heeft.
4 reactiesReagerenJoost3 mei 2012 om 09:02Zag dat meisje er dan zo ongezond uit dat jij je direct zorgen maakt? Ik denk dat je gewoon een griepje te pakken hebt hoor! Maar je kunt altijd een testje doen. Voor HIV is het idd nog te vroeg, maar ga niet meteen uit van het ergste. Je kunt die vriend vragen of hij het meisje wilt bellen om te vragen of zij een SOA heeft. Gewoon doen. Laat je weten hoe het verder gaat met je?
Joost
ReagerenEmma3 mei 2012 om 09:03Ja, ik denk ook dat je even contact moet hebben met dat meisje. Misschien heeft zij ook griep en denkt ze hetzelfde over jou. En next time: condooms mee!
Emma
Reageren13 mei 2012 om 12:22Hans3 mei 2012 om 13:54Laat je weten wat het meisje heeft gezegd, of jouw vriend? Open kaart scheelt een hoop stress en onzekerheid.
Groet, Hans
Reageren


