- Alraw31 december 2024 om 11:33
Ik heb gisteren een tattoo laten zetten. Het proces van aanzetten ging snel. Ik kan me niet herinneren of de tatoeëerder de spullen gereinigd had voor dat hij te werk ging. Zou ik hiv kunnen oplopen door het feit dat een besmette bloed op de naald zat?
Voor dat we met proces zijn begonnen duurde het zeker meer dan 5 minuten. Koffie drinken en style zoeken.
Loop ik een risico?3 reactiesReagerenAnoniem31 december 2024 om 13:13In een professionele tattoo shop loop je geen risico. Die mensen werken hygienisch en gebruiken voor elke klant een nieuwe naald.
ReagerenAlraw31 december 2024 om 13:30Dit is precies het verhaal. Ik weet niet of hij dat heeft gedaan. Maar afgezien dat ze proffesioneel zijn , loop ik een risico om besmet te raken gezien deze omstandigheden?
ReagerenJohn (moderator)
31 december 2024 om 15:51Dat risico lijkt me niet aanwezig
Reageren


