- Risico HIV13 november 2020 om 17:41
Hallo,
Ik ben een jongen van 20 jaar en ik heb me laten masturberen door een andere jongen waarvan ik de HIV-status niet ken.
Enkel ik ben klaargekomen. Ik ben dus niet in contact geweest met zijn sperma.
Maar ik ben wel bang dat er misschien wat voorvocht op zijn hand plakte en dit misschien me kan infecteren? Ben er best wel bang voor. Is dit een risico? Zijn er ooit al mensen zo besmet?
Want ik heb nu 1,5 week na het voorval één opgezwollen lymfeklier (zonder koorts of andere symptomen)
(Hij had geen wonden of bloed op zijn hand)
Dankuwel!
5 reactiesReagerenJohn (moderator)
13 november 2020 om 17:43Zo krijg je dus geen HIV
ReagerenJongen2013 november 2020 om 17:47Hallo, bedankt voor het antwoord!
Zou ik mogen vragen waarom? Voorvocht kan toch HIV-virussen bevatten en eventueel m’n plasbuis binnendringen. Heb er enorme bang voor.
Dankuwel
ReagerenJohn (moderator)
13 november 2020 om 17:51Zo wordt HIV echt niet overgedragen
ReagerenJongen2014 november 2020 om 18:06Bedankt voor het antwoord, wat een geruststelling.
Maar is er geen kans dat er eventueel voor vocht in m’n plas buis terechtgekomen is? En waarom is dit dan geen risico?Nogmaals, bedankt.
ReagerenJohn (moderator)
14 november 2020 om 18:15Dan moet je toch wel kunst en vliegwerk uithalen met masturberen. Zeer onwaarschijnlijk dus
Reageren


