Zoeken Vraag het forum

Heb ik HIV?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Dennis

    In mei 2014 heb ik met een jongen gezoend die later HIV bleek te hebben. Op het moment van zoenen had ik een ontstoken verstandskies waar af en toe bloed uit kwam… Omdat ik altijd alles veilig doe (zoenen kan helaas niet met een condoom :p) en een extreme angst heb om HIV te krijgen, was ik toen dus ook bang dat ik op één of andere manier HIV had. Begin augustus 2014 heb ik me laten testen en deze test was negatief. Sinds een aan weken maak ik me weer zorgen, omdat er tussen het zoenen en de test geen 3 maanden zat. Daarnaast werd ik een paar dagen na het zoenen ziek. Grieperige verschijnselen en nachtzweten. Dit alles bij elkaar maakt dat ik de GGD gebeld heb voor een nieuwe test. Dit kan helaas pas in januari, waardoor ik nu in de stress zit.

    Mijn eerste vraag is: hoe groot is de kans dat je besmet raakt met HIV tijdens zoenen als ik bloed en hij misschien ook? Dat weet ik helaas niet meer.

    Tweede vraag: moet ik me zorgen maken omdat ik destijds niet 3 maanden gewacht heb met testen? Ik weet ook niet meer wat voor test het was. Als het een sneltest was, is die dan te vertrouwen?

    Ik hoop dat iemand me gerust kan stellen.

    4 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Je raakt door zoenen in principe niet besmet met het hiv virus. In 2014 had er een controle test gedaan moeten woeden bij 12 weken.

    Reageren
    John (moderator)
    Dennis

    Dat snap ik, maar er was bloed in het spel…

    Reageren
    John (moderator)

    Ik acht het niet erg waarschijnlijk dat je zo besmet zou zijn geraakt.

    Reageren
Reageer op: Heb ik HIV?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.