Zoeken Vraag het forum

ernst herpes genitalis

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • anoniem

    Er is recent vastgesteld dat ik herpes genitalis heb en nu heeft de dokter mij zo een kuur voorgeschreven met antivirale pillen en zon zalfje. Maar mijn zweertjes zijn heel diep en groot, is dit normaal? of zijn het normaal alleen maar beperkte blaasjes?
    antwoord snel! heel ongerust:(

    2 reacties
    Reageren
    Jessica

    Wat is precies jouw vraag? Herpes genitalis kenmerkt zich door jeukende vochtblaasjes op en rond de genitaliën.

    Reageren
    Hoop

    Ik las net een verhaal van iemand die in plaats van blaasjes, diepe octupusachtige kuiltjes heeft als uitbraak. Dus dat kan.

    Reageren
Reageer op: ernst herpes genitalis
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.