Zoeken Vraag het forum

Is dit mogelijk?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hallo,

    Ik ben vannacht naar een snackbar geweest en heb daar een broodje besteld. Ik zag dat de man een koortslip had (volgensmij opgedroogd). Na het aannemen van het broodje ben ik deze direct gaan eten. Ik moest daarna (zo’n 2 min) ontzettend nodig plassen en heb mijn best gedaan om mijn penis niet aan te raken, aangezien mijn hand die van hem indirect heeft geraakt. Bijvoorbeeld door wisselgeld aanpakken en het broodje zelf.

    Misschien sla ik door en misschien is het een rare vraag maar ik stel hem toch: Kan ik besmet zijn met herpes genitalis of een koortslip op mijn mond? Ik heb het laatste wel eens gehad, het eerste nog nooit.

    alvast bedankt

    4 reacties
    Reageren
    Anoniem

    Maak me erg veel zorgen…

    Reageren
    John (moderator)

    Je slaat inderdaad door. En niet zo’n beetje. je moet voor deze irreële angst met een psycholoog gaan praten

    Reageren
    Anoniem

    U heeft gelijk. Op deze manier is herpes dus niet mogelijk?

    Ik ga denk ik even met mijn huisarts praten

    Reageren
    John (moderator)

    Zo krijg je geen herpes

    Reageren
Reageer op: Is dit mogelijk?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.