- greentje19 december 2012 om 02:19
Hallo, ik heb nog niet heel lang een vriend, maar elke keer als we seks willen hebben word zijn penis opeens slap.. Zomaar uit het niets. Na veel gepruts en gewerk en voorspel lukt et soms ff en voor je t weet is hij al klaargekomen en dat is het dan..
Ik ben zelf ook nog nooit klaar gekomen, weet niet hoe, probeer me te ontspannen te genieten, maar zo gaat dat gewoon niet met een vriend die ook moeite heeft met zijn penis.
Ik voel me nu niet aantrekkelijk.. Ookal zegt hij me dat dat echt 100% niet het probleem is.. Wat moet ik nou doen.. Iemand tips?
Seks hoort toch fijn en lekker te zijn en dat heb ik nu gewoon totaal niet….. 🙁3 reactiesReagerenLola19 december 2012 om 08:18Hai, er zijn tig manieren om seks te hebben. Niet alleen maar zijn penis in jouw vagina. Laat hem zijn handen en mond gebruiken. Ik denk dat het komt doordat jullie nog erg onervaren zijn, maar blijf het proberen. Zolang jullie je fijn en ontspannen met elkaar voelen, zit het wel goed.
Succes
Reagerensatopex19 december 2012 om 14:11ik wil eerts eens weten hoe oud jullie zijn greentje,heb een vermoeden dat jullie totaal nog geen ervaring hebben met sex.net wat lola zegd je moet het langzaam opbouwen.nog een vraag trekt hij z’n eigen regelmatig af en spuit hij dan sperma?als dat zo is moet zeker voorbehoeds middelen gebruiken.(pil en condoom).
ReagerenHeleen19 december 2012 om 15:12Inderdaad, wat Satopex schrijft: gebruiken jullie wel voorbehoedsmiddelen?! Al voorlichting gehad – en begrepen – over SOA’s?!
Reageren jullie nog?
Reageren
Groetjes Heleen


