Zoeken Vraag het forum

Bij snelle en harde sex wordt penis te gevoelig

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Mijn vriendin vind het heerlijk om snelle en harde sex met mij te hebben. Dit is tevens de enige manier waarop zij kan klaarkomen d.m.v. penetratie. Langzame en rustige sex vind ze namelijk wel lekker, maar het is niet genoeg om van te kunnen klaarkomen voor haar.

    Nu is dat bij mij juist andersom, ik vind het juist heerlijk om langzame en rustige sex te hebben. Alleen als ik bijna kom kan ik op het laatst nog even snel gaan, maar anders kan ik er niet van klaarkomen.

    Het probleem is namelijk dat wanneer ik te snelle sex heb, mijn penis extreem gevoelig wordt. Het doet geen pijn, maar het is ook geen fijn gevoel. Ik kan het sowieso ook maar even volhouden, omdat mijn penis er ook door verslapt. Als ik dan weer langzamer ga, wordt hij weer terug hard.

    We hebben het al met (normale) condooms geprobeerd, maar die hielpen niet. Heeft iemand hier daarom misschien wat tips voor mij m.b.t. hulpmiddelen en/of (penis) oefeningen? Ik wil mijn vriendin namelijk zo vaak mogelijk laten klaarkomen d.m.v. penetratie en dat lukt dus helaas maar zelden.

Reageer op: Bij snelle en harde sex wordt penis te gevoelig
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.