- Anoniem25 oktober 2012 om 14:44
Mijn vriendin vind het heerlijk om snelle en harde sex met mij te hebben. Dit is tevens de enige manier waarop zij kan klaarkomen d.m.v. penetratie. Langzame en rustige sex vind ze namelijk wel lekker, maar het is niet genoeg om van te kunnen klaarkomen voor haar.
Nu is dat bij mij juist andersom, ik vind het juist heerlijk om langzame en rustige sex te hebben. Alleen als ik bijna kom kan ik op het laatst nog even snel gaan, maar anders kan ik er niet van klaarkomen.
Het probleem is namelijk dat wanneer ik te snelle sex heb, mijn penis extreem gevoelig wordt. Het doet geen pijn, maar het is ook geen fijn gevoel. Ik kan het sowieso ook maar even volhouden, omdat mijn penis er ook door verslapt. Als ik dan weer langzamer ga, wordt hij weer terug hard.
We hebben het al met (normale) condooms geprobeerd, maar die hielpen niet. Heeft iemand hier daarom misschien wat tips voor mij m.b.t. hulpmiddelen en/of (penis) oefeningen? Ik wil mijn vriendin namelijk zo vaak mogelijk laten klaarkomen d.m.v. penetratie en dat lukt dus helaas maar zelden.


