- Sofie27 april 2011 om 10:16
Hallo iedereen,
Ik zit met een vraag & ik maak me echt ontzettend veel zorgen.
Is het mogelijk dat je zwanger kan worden als je vriend je vingert en er sperma aan zijn handen hangt?
Mijn vriend was namelijk net ervoor klaargekomen, hij heeft wel eerst zijn handen +- afgeveegd aan een zakdoek. Daarna heeft mij mij gevingerd. De tijd ertussen was ongeveer 20 minuten.
Is er een mogelijkheid dat ik zwanger ben via deze manier?
Ik moet nu nog anderhalve week wachten op mijn menstruatie, maar ik maak mij echt grote zorgen. Ik ben 17 en een kindje is op dit moment niet echt heel erg welkom.
Ik voel mij vrij vermoeid en ik heb gelezen dat dit ook 1 van de kenmerken is van een zwangerschap.
Iemand die raad weet?2 reactiesReagerenRT27 april 2011 om 17:52In principe kun je inderdaad zwanger worden als je gevingerd wordt waarbij er sperma aan de handen zit. Maar omdat hij ten eerste zijn handen heeft afgeveegd en ten tweede er 20 minuten zijn verstreken voordat hij jouw heeft gevingerd, is de kans verwaarloosbaar klein, maar helaas niet helemaal nul.
ReagerenAnoniem27 april 2011 om 17:53Lees ook:
Hoe lang leeft sperma?
http://www.dokter.nl/forum/Penis-testikels/140432-hoelang-leeft-sperma.htmlHoelang blijven spermacellen leven?
http://www.dokter.nl/forum/Zwanger-worden/233928-hoe-lang-blijven-sperma-cellen-leven.htmlHoe lang leeft sperma buiten het lichaam?
http://www.dokter.nl/forum/Penis-testikels/138038-hoe-lang-leeft-sperma.htmlZwanger worden van vingeren
http://www.dokter.nl/forum/Relatie-seksualiteit/123645-zwanger-worden-van-vingeren.htmlZwanger worden van gemorst sperma
http://www.dokter.nl/forum/Zwangerschap/215637-Zwanger-door-gemorst-sperma.htmlsperma handen wassen
Reageren
http://www.dokter.nl/forum/Anticonceptie-abortus/240332-sperma-handen-wassen.html


