Zoeken Vraag het forum

Anale seks

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Bart

    Hi,

    Ik heb een wat ongemakkelijke vraag waarmee ik niet langs de huisarts durf.
    Ik ben gay en doe aan anale seks. Onlangs heb ik iemand ontmoet waarmee ik vaker seks heb. Ik ben bottom.

    Het valt me op dat de anale seks pijn doet, terwijl ik me goed kan ontspannen. De pijn zit er vooral in als hij diep neukt. Daarbij moet ik aangeven dat hij best groot geschapen is.

    Ik blijf me afvragen waardoor dat zou kunnen komen en wat ik eraan kan doen. Of is het normaal dat diep neuken, pijn doet? Alsof hij ergens tegenaan stoot?

    Ik hoop dat u me verder kunt helpen of me een idee kunt geven, waar ik elders mijn vraag kan stellen.

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    De anus is om te ontlasten bedoeld en niet om te neuken. M.a.w. zo gemaakt dat er iets uitkomt en niet dat er iets in gaat. Maar dat terzijde
    De endeldarm is ca 10 cm. Na 10 cm komt er een bocht van 45 graden die overgaat in de dikke darm. En op die plaats zit er dan ook nog een lus van de dunne darm.
    Alles wat groter is dan 10 cm stoot dus tegen die bocht. En ik neem aan dat het nogal hard gaat. Dan is het niet vreemd dat het pijn doet. En er dus kans op beschadiging van de darm is.
    https://darmkanker.slingeland.nl/wms/fm/userfiles/content/blok/darmstelsel.jpg

    Reageren
Reageer op: Anale seks
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.