Brandend gevoel na geslachtsgemeenschap

  • #1

    Beste,

    Ik heb een vraag omtrent een brandend gevoel na geslachtsgemeenschap.
    Ik gebruik het anticonceptiemiddel de pil genaamd desorelle 30.
    Wel als ik mijn stopweek heb gepakt en na 7 dagen terug begin met de pil en als we geslachtsgemeenschap hebben met mijn vriend dan heb ik een brandend gevoel in en rond mijn vagina. Dit gebeurd ALTIJD wanneer ik juist ben begonnen met een nieuwe pilstrip.
    Ik lees op het internet dat het komt doordat ik niet veel ben opgewonden maar juist wel ik ben wel opgewonden en we gebruiken ook een glijmiddel om het wat prettiger te maken. Maar toch heb ik er last van.
    Na de 2 de week van de pilstrip is geslachtsgemeenschap een pak aangenamer voormij omdat ik dan geen last heb van een brandend gevoel. Het brandend gevoel is niet langdurig duurt maximaal 1u.
    Het is vooral de eerste week(de eerste 3/4 dagen) van de pilstrip dat ik dit ervaar. Dit is enorm lastig voormij.

    Kan iemand mij aub helpen hierover?
    En vertellen waarom het gebeurd?

    Alvast bedankt!

    Groetjes

    Reactie
    #2

    Het zal een gevolg van de menstruatie zijn. Bespreek het met je huisarts, wellicht kan het gebruiken van een andere pil oplossing bieden

    Reactie

    Het hebben van relatieproblemen kan je leven behoorlijk negatief beïnvloeden. Ben je voor jezelf of voor iemand anders op zoek naar een oplossing en heb je niet genoeg aan de antwoorden die je kunt vinden in ons forum? Ook dan helpen wij je graag verder.

    Wat te doen als jullie relatie onder druk staat?

    Wat te doen als jullie relatie onder druk staat?

    Jullie komen er samen niet meer uit. Het hebben van relatieproblemen kan dagelijks het leven behoorlijk belemmeren. Jullie hebben het... Lees verder
    Partner content
Reageer op: Brandend gevoel na geslachtsgemeenschap
Selecteer afbeelding
Maximale afbeelding grote is 512kb, toegestande bestandtypes: *.jpg, *.jpeg, .jpe,.gif

Blijf op de hoogte met onze wekelijkse nieuwsbrief