- Anoniem31 oktober 2016 om 23:15
Hallo!
Elke keer als ik en mijn vriend seks hebben gehad, word zijn penis na enige tijd vuurrood, krijgt zijn penis witte bultjes/vlekjes en heeft hij enorme jeuk. Ik heb vrijwel nooit ergens last van.
Ik ben laatst zelf naar de huisarts gegaan voor een soa test en heb ik me ook laten testen op een schimmelinfectie. Ik had geen van beide. Wij zijn beide monogaam. Mijn vriend denkt dat het aan onze verschillende ph waardes ligt.
Mocht het aan de ph waardes liggen, is hier iets tegen te doen? Het wordt ondertussen echt vervelend. Of nog andere suggesties wat het kan zijn of tips?
1 reactieReagerenJohn (moderator)
1 november 2016 om 00:00Het klinkt toch als een schimmelinfectie. Hij kan het beste even naar de huisarts gaan. Die kan er dan meteen iets voor voorschrijven
Reageren


