Zoeken Vraag het forum

Mezelf krassen met een afgebroken stuk pen

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Jan28

    Hey ik ben Jan 28jaar en wil graag mijn verhaal kwijt ik ben een half jaar geleden gestopt met blowen na 10 jaar dagelijks gebruik en heb hierdoor pyse klachten gekregen voornamelijk dwanggedachten zeer agressie en sexuwele gedachten en ben daar door in een depressie belandt ik heb mezelf een maand geleden voor het eerst gekrast daar best wel van geschrokken maar nu heb ik het vandaag weer gedaan en kon niet meer stoppen het stopte mijn dwanggedachten voor even en het voelde fijn op een of andere manier alleen nu staat heel mijn arm onder de krassen en schaam en baal er van maar toch wil ik het opnieuw doen ik heb donderdag een afspraak met mijn psycholoog weet niet of ik het durf te vertellen en weet niet zo goed wat ik moet doen nu grz Jan

Reageer op: Mezelf krassen met een afgebroken stuk pen
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.