- Anoniem22 januari 2015 om 18:42
Hallo beste lezers,
Ik ben een jongen van 26 jaar.
Ik ben op 2 mei 2014 slachtoffer geworden van een ontvoering/gijzeling/mishandeling.
Ik ben toen door een raam gesprongen om te ontsnappen en heb daarbij een aantal snijwonden opgelopen,in me linkerarm 11 hechtingen,3 in de knie en 3 in de hand.
Ik heb na dit hele gebeuren veel alcohol gedronken om alles een beetje weg te stoppen..uiteindelijk is dit een beetje uit de hand gelopen!
ik had 2 maanden geleden op een avond weer alcohol op en zat bij een vriend in de auto we reden wat rondjes en opeens voelde ik mij niet goed worden,ik kreeg hartkloppingen,steken in de borst,benauwdheid en begaf mijzelf in een waas.
Wij zijn toen gestopt en ik heb 112 gebelt omdat ik dacht aan hartklachten..ik had zo’n gevoel nooit meegemaakt,er is toen een ambulance gekomen die mij heeft meegenomen na het ziekenhuis en daar belande ik op de hartbewaking.
Uiteindelijk zijn daar hartfilmpjes gemaakt,meerdere malen bloed afgenomen,een echo en ik bleef 24 uur onder observatie.
Er werd toen gedacht aan een angina pectoris,dit bleek niet zo te zijn en aan me hart markeerde niks werd mij gezegt!!!
maar nu zijn we een tijd verder en ik heb tot de dag vandaag nog steeds last van hartkloppingen,ik ben sinds dat moment zeer angstig en kan bepaalde gedachtes maar niet uit me hoodd zetten,ik heb regelmatig nog last van paniek/angstaanvallen en ben zeer bewust van wat er allemaal in me lichaam gebeurt.
Ik ben inmiddels opgenomen in een afkickkliniek voor mijn alcoholprobleem!!
kan iemand mij vertellen wat ik het beste in deze situatie kan doen??
soms gaat het dagen goed en dan komen de aanvallen weer.
kan iemand mij vertellen wat een EMDR behandeling nou precies in houd?
en of de afkickkliniek uiteindelijk wel genoeg hulp kan bieden bij mijn problemenIK HOOP OP SNELLE REACTIE’S
1 reactieReagerenJohn (moderator)
22 januari 2015 om 20:24Dat zijn inderdaad heftige gebeurtenissen.
Ik denk dat je door alle omstandigheden en de angstaanvallen bent gaan hyperventileren. Dat kan een deel van je klachten wel verklaren.
Kijk hier maar eens welke klachten er allemaal kunnen ontstaan door hyperventilatie:
http://hyperventilatiesymptomen.nl/klachten-symptomen.htmlDe afkickkliniek is in ieder geval de juiste plek om iets aan je alcoholprobleem te doen.
De meest uitgebreide info over EMDR kun je vinden op:
Reageren
http://www.emdr.nl/EMDRinfo.htm


